«KUTAISI» в Краматорську

Всеукраїнський гастрольний тур Грузинського ансамблю «Кутаїсі»! Справжній культурний «скарб» Грузії, багаторазовий переможець міжнародних фестивалів – 22 грудня в ПКіТ НКМЗ о 18:00.

Ансамбль «Кутаїсі» свято шанує національні фольклорні традиції, посилюючи і примножуючи їх за допомогою молодих і талановитих виконавців пісень і танців. Саме цим він вигідно відрізняється від інших грузинських колективів, оскільки зумів органічно поєднати в собі енергію, запал і барвистість танцю з хвилюючим багатоголосним співом.

Багаторічна історія успіху цього дивного колективу стрімко мчить крізь час, подібно до вируючої гірської річки, зачаровуючи найсильнішою енергетикою і неперевершеним талантом. Поєднання глибокого піснеспіву і віртуозного виконання національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу.

Не пропустіть унікальну можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «Кутаїсі» в містах України! Унікальні постановки і хореографія, розкішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні осяяти ваше серце. За плечима ансамблю – не тільки успіх на міжнародних фестивалях, а й великі гастрольні тури по Європі, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядача. Прийшовши на концерт, ви порините у двогодинну подорож до дивовижного куточку Землі, наповненого особливим колоритом і традиціями: вам відкриється Грузія!

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут