Табула Раса у Краматорську

19 січня у Краматорську відбудеться концерт легендарної групи Табула Раса в Alchemist Bar – Kramatorsk.

За групою Табула Раса, однією з найбільш неординарних рок-груп України, вже давно закріпився ярлик «парадоксальної». У кінці 90-х вони одні з перших дозволяли собі повноцінні тури по Україні зі спонсорськими контрактами і по праву вважалися однією з найбільш затребуваних груп країни. «Табула» не соромиться своєї прихильності до The Cure, Pоlice, A-ha і Rolling Stones і кілька разів визнавалася як найкраща поп і рок-група України. Їх хіти «Улюблена машина», «Дорога», «Шейк Шей-Шей» і «Схід» співають досі, а кліп на пісню неіснуючою мовою одним з перших відео з «пост-совка» потрапив на англійське MTV.

В останні роки група дуже багато гастролює по території України і є учасником багатьох фестивалів, серед яких такі як Atlas Weekend, Файне Місто, Стопудовка і багато інших.

Живий «саунд» «Табули», неординарність і харизма Олега Лапоногова, плюс улюблені хіти, роблять атмосферу концерту незабутньою. Енергетика часто зашкалює. Група по праву входить в «зал слави» українського року, а також має багато шанувальників серед людей, які слухають якісну музику.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут