Більше 40 тис. людей на Донеччині залишились без води

0
146

Через відсутність гарантій безпеки на Донбасі другу добу не можуть визначити місце пошкодження водоводу «Горлівка – Торецьк» діаметром 900 мм. Фільтрувальна станція № 2 Горлівки не працює.

Про це повідомили в обласному главку ДСНС, уточнивши, що без централізованого водопостачання залишається 42 813 чоловік.

«17 грудня було проведено засідання місцевої комісії ТЕБ та НС, прийнято рішення про введення надзвичайної ситуації місцевого рівня. Забір питної води можливий з водопровідного вузла (розташований в Торецьку, в резервуарі є 2,500 м3 питної води) і смт Новгородське Торецької міської ради. Забір технічної води можливий з 4 пожежних гідрантів, встановлених на трубопроводі з технічною водою з цілодобовою подачею води; 3 свердловини з технічною водою, а також 2 природних водойми з можливістю забору води», – повідомляють рятувальники.

Відзначається, що додатково є сім колодязів питної води, розташованих в приватному секторі для самостійного забору технічної води населенням.

З 06:00 сьогодні, 18 грудня, відбувається підвезення питної і технічної води населенню і до об’єктів інфраструктури.

Від Головного управління залучено 10 одиниць техніки та 40 чоловік особового складу.

Нагадаємо, що  16 грудня о 22:50 через порив припинена подача води по водоводу «Горлівка – Торецьк» – єдиного джерела водопостачання міста Торецька.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут