Донеччина отримала гуманітарну допомогу з Франції

0
192

Гуманітарна допомога медичного призначення на суму понад 2,1 млн. гривень прибула з Франції на Донбас 3 січня. 

Про це повідомляє прес-центр Операції об’єднаних сил.

“Після розподілу ортези, медичні меблі та апаратура, медодяг і засоби гігієни для хворих, а також багато іншого відправиться в військові і цивільні медичні установи Донецької і Луганської областей”, – йдеться в повідомленні.

Допомога надана в рамках стратегічної гуманітарної ініціативи Командувача Об’єднаних сил “Допомога Схід”. Це багатопрофільна і різнопланова програма цілеспрямованих дій з допомоги мирним жителям Донецької і Луганської областей. Проект об’єднав військових, військово-цивільні адміністрації, гуманітарні, транспортні, благодійні організації.

Одним з пріоритетних напрямків є надання гуманітарної допомоги соціально незахищеним людям, хворим, інвалідам, дітям. Тому благодійників в погонах чекають, зокрема, Краматорський будинок дитини «Антошка» і Краматорський пологовий будинок.

На сьогодні для медичних і геріатричних установ, будинків інвалідів Донецької та Луганської областей отримано і передано медичне обладнання, меблі, інвалідні візки та інші необхідні лікарям і хворим речі на суму понад 4 млн гривень.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут