Снігові опади поступово охоплюють Донеччину

Як і прогнозували синоптики, на Донеччину прийшли снігопади. Опади розпочалися з півдня регіону (Мангушського району) та стрімко поширилися територією Нікольського та Волноваського районів.

Станом на 11:30 у роботах із зимового утримання автодоріг загального користування державного значення задіяно понад 10 одиниць спеціалізованої техніки ДП «Донецький облавтодор» (комбіновані дорожні машини та навантажувачі). Нагадаємо, для оперативної ліквідації наслідків негоди на автошляхи держзначення (міжнародні, національні та територіальні траси)заздалегідь було виведено дорожню спеціалізовану техніку.

ДП «Донецький облавтодор» (підрядник із експлуатаційного утримання автодоріг загального користування державного значення): (0623) 52-22-55, (095) 152-53-04, disp@avtodor.dn.ua (диспетчер);

Служба автомобільних доріг у Донецькій області (замовник робіт і балансоутримувач автодоріг загального користування державного значення – міжнародних, національних і територіальних доріг): (050) 450-79-98, disp.sad.dn.ukravtodor@gmail.com (диспетчер).

Нагадаємо, що на Донеччині ДСНС оголосили 1 (жовтий) рівень небезпеки.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут