Стартувала реєстрація на пробне ЗНО

0
220

Від сьогодні, з 8 січня, стартує реєстрація на пробне зовнішнє тестування, повідомляє Міністерство освіти та науки України. Подати заявку можна до 31 січня.

Пробне тестування можна пройти за бажанням. Його результати не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не впливають на конкурсний бал під час вступу.

Для того, щоб пройти пробне ЗНО, треба зареєструватися на сайті. Після реєстрації вступник отримає квитанцію на оплату пробного тестування. Вартість проходження тесту для кожного регіону – своя. Для мешканців Донецької та Луганської областей вартість складає 139 гривень. Після оплати абітурієнт отримує запрошення-перепустку на пробне ЗНО, де будуть вказані час і місце проведення оцінювання.

“Важливо зазначити, що реєстрація на пробне тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО”, – йдеться у повідомленні прес-служби МОН.

Пробні тестування відбудуться з таких предметів:

  • 16 березня – з української мови і літератури;
  • 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Регіональний центр оцінювання якості освіти для мешканців Донецької та Луганської областей знаходиться у Слов’янську, за адресою: вул. Добровольського, 1. Телефон для довідок: (06264) 2-02-58.

 

Каріна Єфремова

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут