Сб. Січ 28th, 2023

Наступного тижня уряд практично в повній мірі погасить заборгованість по зарплатах перед працівниками державних вугледобувних підприємств. 

Про це заявив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Анатолій Корзун. 

За його словами, на сьогодні сума заборгованості перед шахтарями перевищує 400 мільйонів гривень, які почнуть надходити на підприємства з 11 лютого. 

«Сьогодні акумульовані кошти державного бюджету. Загальна сума перевищує 400 мільйонів гривень. Я думаю до понеділка буде матеріалізована рішення, яке прийняв уряд і кошти будуть спрямовані шахтарям», – сказав Корзун під час години запитань до уряду. 

У січні співробітниці держпідприємства «Селидвугілля» в Донецькій області  оголосили голодування, вимагаючи погасити борги із зарплати за 5 місяців. 

Гірники «Селидвугілля», «Мирноградвугілля» на Донеччині і «Лисичанськвугілля» на Луганщині страйкують з початку жовтня через місячні затримки з виплат заробітної плати протягом декількох місяців. У деяких випадках шахтарі цілком не отримували зарплату за 2 місяці або протягом 4-х місяців отримували часткову оплату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *