На дорогах Донеччини проводяться роботи з ліквідації ямковості та вибоїн

На міжнародних, національних і територіальних автодорогах Донецької області тривають роботи з ліквідації аварійних вибоїн проїжджої частини.

Про це повідомляє Служба автодоріг в Донецькій області. 

З потеплінням з’явилася можливість усувати локальні руйнування дорожнього покриття гарячими асфальтобетонними сумішами. 

Повний перехід на гарячі асфальтобетонні суміші (взимку використовуються холодні) дозволяє прискорити ремонт зношених ділянок територіальних доріг і вживати оперативних заходів для ліквідації вибоїн, які продовжують вражати покриття ще невідремонтованих міжнародних і національних трас.

Інспекційний контроль якості виконання робіт з ліквідації ямковості здійснює Служба автомобільних доріг у Донецькій області (замовник робіт з утримання та ремонту автодоріг державного значення, регіональний підрозділ Укравтодору).

Ділянки проведення робіт перевіряються на облаштування тимчасовими технічними засобами організації дорожнього руху, наявність необхідної нормативної документації та вимірювальної техніки, якість будматеріалів (на місці проведення робіт) і відбір зразків для подальшого дослідження в лабораторних умовах якості гарячої асфальтобетонної суміші тощо.

З початку року філіями підприємства «Донецький облавтодор» усунені 13,6 тис. квадратних метрів вибоїн проїжджої частини.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут