«Ми мусимо зберегти компанію КП «Вода Донбасу», – Олександр Куць

0
80

У Краматорську голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць зустрівся зі спільною делегацією ЮНІСЕФ, GIZ, KfW та Посольства Федеративної Республіки Німеччина.

Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо стану гуманітарної ситуації у Донецькій області та реалізації проектів співпраці з Урядом Німеччини з питань водопостачання та водозабезпечення. Окремим питанням розглядалася ситуація стосовно компанії «КП Вода Донбасу».

Очільник області поінформував міжнародних партнерів про намагання окупаційної влади дестабілізувати роботу компанії та «націоналізувати» місцеві водоканали.

«Окупанти обстрілюють критичну інфраструктуру, яка розташована на лінії зіткнення та забезпечує водою як контрольовану, так і непідконтрольну територію Донеччини. В результаті підрозділи КП «Води Донбасу», що функціонують на окупованій території, стають економічно неспроможними, і лише за електрику мають борг 1,4 млрд грн. Крім того, накопичують борги по заробітній платі, в середньому заборгованість становить три-чотири місяці. Після так званої «націоналізації» підприємства, ми будемо змушені припинити водопостачання на окуповані території. Але ми мусимо зберегти компанію КП «Вода Донбасу» та забезпечити водопостачанням Донецьку область, у тому числі й непідконтрольну Україні її частину», – наголосив під час зустрічі Олександр Куць.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут