В ОС відбувся “круглий стіл” за підсумками квітня

В ході заходу присутні підвели підсумки 12-го місяця проведення операції та обговорили основні тенденції розвитку оперативної обстановки.

4 травня в районі проведення операції Об`єднаних сил, за участі Командувача об`єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, керівництва облдержадміністрацій в Донецькій і Луганській областях та командирів оперативно-тактичних угруповань і військових частин, залучених до проведення операції, відбувся «круглий стіл».

Під час “круглого столу” учасники проаналізували безпекову ситуацію в районі проведення операції та ведення бойових дій за квітень поточного року. Окрім того, були заслухані звіти представників всіх складових сектору безпеки і оборони, що входять до складу Об’єднаних сил, а представники обласних державних адміністрацій поінформували про результати спільної з Об`єднаними силами діяльності щодо відновлення та розбудови мирного життя у східних регіонах України.

У ході конструктивного діалогу учасники визначили основні напрямки подальшої спільної діяльності Об`єднаних сил та органів державної влади у військовій, правоохоронній та соціально-гуманітарній сфері.

Підсумовуючи результати “круглого столу”, генерал-лейтенант Сергій Наєв наголосив присутнім командирам, що найголовнішим пріоритетом їх діяльності повинно бути збереження життя та здоров’я підлеглого особового складу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут