На Донеччині запрацювала туристична поліція

Відтепер курортні райони патрулюватимуть вело- та мотопатрулі. Безпеку мешканців всього регіону у вихідні дні забезпечуватимуть збільшені наряди співробітників Нацполіції та військовослужбовців Нацгвардії України – близько 1000 правоохоронців.

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Донецькій області.

Щоп’ятничний загальнообласний інструктаж традиційно пройшов  у всіх населених пунктах області. З завданнями до поліцейських, які заступили на патрулювання регіону, звернулися керівники територіальних підрозділів поліції.Серед них – своєчасне реагування на всі повідомлення громадян та боротьба з вуличною злочинністю.

В Маріуполі до особового складу звернувся начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області Юрій Горустович. Полковник поліції звернув увагу поліцейських на профілактику та попередження правопорушень. Також він зазначив, що в області тривають спецзаходи, направлені на вилучення з незаконного обігу зброї та боєприпасів.

По області посилено роботу блокпостів, залізничних та автовокзалів. Збільшені наряди патрулюватимуть парки, сквери, місця масового скупчення людей, а безпеку на дорогах забезпечуватимуть групи реагування патрульної поліції.

Також завтра, 1 червня,в Маріуполі, Мангушському та Слов’янському районах запрацює туристична поліція. В такий спосіб модернізували роботу поліції прибережної зони та підвищили рівень безпеки громадян у місцях відпочинку.

Маневрені вело- та автопатрулі можуть швидше реагувати на виклики на тих ділянках дороги, де не проїде автомобіль. Морська поліція контролює правопорядок берегової лінії узбережжя Азовського моря.

Вже зараз безпеку жителів та гостей регіону забезпечують близько 1000 правоохоронців.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут