У Краматорську проходить “Чілдрен Кінофест”

Найбільший в Україні кінофестиваль для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест» проходить в Краматорську з 31 травня по 9 червня. 

Про це повідомляє видання “Остров”.

На суботній кінопоказ в МК «Батьківщина» прийшли вихованці пришкільних таборів, учні селищних шкіл, хлопці з громадських організацій і діти з особливостями розвитку. 

«Сьогодні був адаптивний кінопоказ для дітей з аутизмом. У залі було приглушене світло, був не такий гучний звук. Дітям з особливими потребами ми залишили зручні місця в перших рядах, щоб вони могли пересуватися по залу», – розповідає координаторка фестивалю в Краматорську Анна Аладьева.

В цьому році в програму кінофесту ввійшли сім кінострічок європейської та світової класики для глядачів від 4-х до 14-ти років. В 2019 вперше в рамках фестивалю відбудеться показ фільм жахів для дітей від 12 років. Також на відвідувачів чекає два українських анімаційних фільми і добірки фіналістів конкурсу дитячих короткометражних фільмів. 

«Мені здається, фестиваль з кожним роком зростає, і це радує, тому що все-таки відриваємо дітей від комп’ютерів і соціальних мереж, – каже начальник відділу молодіжної політики у справах сім’ї управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради Вероніка Мацьків. – Діти виходять, спілкуються, дивляться цікаві фільми. Це потрібно і важливо, навіть шкода, що такий фестиваль тільки раз на рік». 

Очікується, що за 10 днів фестиваль в Краматорську відвідають близько двох тисяч дітей.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут