Під Маріуполем чиновника оштрафували за хабар

0
115

Завідувач сектором реєстрації сільськогосподарської техніки Донецької області засуджений за хабар. Рішенням суду обвинувачений заплатить штраф. 

Інформація про це опублікована в реєстрі судових рішень, – повідомляє міський сайт 0629.

У Великоновоселівці пройшов суд над чиновником. На лаві підсудних опинився завідувач сектором реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Госпродпотребслужби в Донецькій області. Він звинувачувався за ч. 1 ст. 368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). 

Вина чиновника полягає в наступному. Місцевий житель купив два трактори і повинен був їх зареєструвати і отримати державні номери. Господарю техніки чиновник заявив, що може провести оцінку без виїзду на місце, в кабінеті. За це він зажадав по 500 грн за кожен трактор. 

1 березня 2019 року відбулася протизаконна угода. Чиновник жестом руки показав, щоб чоловік дав йому 1000 грн за отримання необхідних документів на техніку без їх фактичного огляду. Однак всі ці дії відбувалися під контролем правоохоронних органів. Факт хабара був задокументований. 

Обвинувачений свою провину визнав і не заперечував факти правопорушення. Він був засуджений за ч. 1 ст. 368 КК України. Йому призначено штраф у розмірі 17 тис. грн і 6721 грн за залучення експертів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут