ЦВК розпустив окружну виборчу комісію в Слов’янську

Центральна виборча комісія прийняла рішення про дострокове припинення повноважень всього складу окружної виборчої комісії № 47 (Слов’янськ Донецької області) в зв’язку з грубим порушенням закону України “Про вибори народних депутатов України”. 

Про це йдеться в повідомленні ЦВК, передає видання “Остров”. 

Відзначається, що до Центрвиборчкому надійшло подання Донецького окружного адміністративного суду про відкриття провадження в адміністративній справі разом з адміністративним позовом за заявою К.Шумахової, в якому вона скаржиться на відхилення кандидатур, поданих до складу ОВК від політичної партії “Європейська солідарність”.

“Розглянувши наявні документи, Комісія встановила, що вказана виборча комісія порушила вимоги виборчого закону стосовно обов’язкового включення до складу дільничних виборчих комісій звичайних чи спеціальних виборчих дільниць по одному представнику політичної партії, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання, за її поданням. Тим самим зазначена ОВК обмежила права політичної партії, а також запропонованих нею осіб на участь у роботі дільничних виборчих комісій звичайної чи спеціальної виборчої дільниці на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року”, – говориться у повідомленні.

Виходячи з цього, ЦВК достроково припинила повноваження всього складу окружної виборчої комісії № 47 і зобов’язав до 17 години 9 липня внести подання на кандидатів до нового складу окружної комісії. 

Після формування нового складу ОВК комісія повинна до 11 липня розглянути питання створення дільничних звичайних і спеціальних виборчих дільниць (Слов’янськ, Святогірськ, Миколаївка, Слов’янський та Олександрівський райони) з врахуванням думки політичної партії “Європейська солідарність”, фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут