На Донеччині відремонтують 7 навчальних закладів

Благодійна організація ADRA Ukraine і Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) реалізують проект по ремонту 7 навчальних закладів в Донецькій області. 

Про це повідомляється на сторінці ADRA Ukraine в Фейсбуці. 

«Щоб підвищити рівень безпеки дітей і підготувати навчальні заклади до нового навчального року, ADRA Ukraine за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) реалізує проект« Забезпечення доступу дітей та підлітків до безпечних і сприятливих умов в 7 школах Донецької області», – йдеться в повідомленні. 

Ремонтні роботи будуть проводитися в наступних локаціях: 

1. Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів №36 (заміна вікон та дверей, придбання спортінвентарю).
2. Бахмутская загальноосвітня школа I-III ступенів №1 (ремонт 2-х санвузлів, розробка проектної документації, виготовлення і монтаж пандуса). 
3. Билбасівська загальноосвітня школа I-III ступенів Слов’янського району (облаштування антиковзаючого покриття і велопарковки). 
4. Іллінівська спеціалізована школа I-III ступенів Костянтинівського району (облаштування тротуару, велопарковки і лежачих поліцейських) 
5. Костянтинівскьий дошкільний навчальний заклад №31 «Мир» (ремонт санвузла; розробка проектної документації, виготовлення і монтаж пандуса, установка системи очищення води). 
6. Добропільська загальноосвітня школа I-III ступенів (ремонт 2-х санвузлів і заміна вхідних дверей).
7. Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №20 військово-цивільної адміністрації Торецька (ремонт їдальні). 

Проект зосереджений на створенні комфортних і безпечних умов в навчальних закладах Донецької області, розташованих в населених пунктах уздовж лінії розмежування.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут