У Краматорську відбудеться дитячий екологічний форум

В Краматорську 13 липня з 10:00 до 14:00 буде проводитися Перший міський дитячий екологічний форум. Мета заходу важлива та актуальна — це популяризація серед дітей та підлітків ідей відповідального ставлення до довкілля та розвитку гармонійної взаємодії людини та природи.

Про це повідомляє Caritas Краматорськ на своїй сторінці у Facebook.

Організатором форуму виступає місцева філія Українського реєстрового козацтва за підтримки Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради та благодійного фонду «Карітас Краматорськ».

Для того, щоб захід був максимально корисним та повчальним для відвідувачів, організатори підготували декілька локації, на гостей чекатимуть:

− Зона лекторію: Інформаційна платформа, де практикуюча еко−активістка розповість, як поводитись з побутовими відходами.

− Майстер−класи: з виготовлення еко-сувенірів, які будуть приємною згадкою та не нашкодять природі. Разом будемо фантазувати та творчо декорувати еко-сумки, виготовляти браслети та мотиваційні магнитики. Ніхто не залишиться без подарунку! Також навчимось робити гігієнічні засоби, які не містять шкідливих речовин!

− Музей живої природи Центру позашкільної роботи та їх локація «ZOO Selfi», де можна буде зробити фото з екзотичними тваринками та дізнатись більше про них.

− Всі гостей будуть частувати козацьким кулішем прямо на форумі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут