Маріуполь лідирує за кількістю сонячних і вітряних електростанцій в регіоні

У Донецькій області працює 171 домашня електростанція. Маріуполь зайняв перше місце в області за кількістю встановлених станцій. 

Прес-служба компанії «Донецькі енергетичні послуги» пояснює, що «зелена» електроенергія використовується для побутових потреб, а надлишки продають в мережу. 

Компанія з початку року закупила понад 1 500 000 кВт⋅год електроенергії, виробленої домашніми СЕС і ВЕС. Тільки з січня по червень в регіоні встановили 62 нові сонячні і вітрові домашні електростанції. 

Лідер за кількістю установок – Маріуполь. «Донецькі енергетичні послуги» уклали договори з 44 маріупольськими споживачами. 

Серед них є комбінована станція, яка генерує енергію з сонця і вітру одночасно.

На другому місці Слов’янськ, де встановлено 29 домашніх сонячних електростанцій, в Костянтинівці – 14, в Лимані – 13, у Покровську – 11. 

«Зараз в Донецькій області одна людина щомісяця в середньому забезпечує «зеленою» енергією 10 сімей. Чим більше людей будуть переходити на використання поновлюваних джерел енергії, тим більше буде чистої енергії, яка не вимагає копалин – газу, вугілля. Закуповуючи у малих виробників електроенергію для жителів області, ми робимо свій внесок в енергонезалежність України», – зазначив директор компанії «Донецькі енергетичні послуги» Олександр Северин. 

Уточнюється, що «Зелений» тариф на закупівлю згенерованої побутовими електростанціями енергії встановлює НКРЄКП.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут