Тендер на організацію Дня міста в Покровську знову скасований

Тендер на організацію і проведення святкового заходу до Дня міста і Дня шахтаря в Покровську скасований через скорочення витрат на закупівлю. 

Про це повідомляє місцеве видання Орбіта, посилаючись на сайт ProZorro. Нагадаємо, очікувана вартість організації Дня міста в Покровське становила 3 мільйони 800 000 гривень. Замовником виступав відділ культури, туризму і охорони культурної спадщини Покровської міської ради. На сайті ProZorro повідомляється, що в електронних торгах, які відбулися 22 липня, взяли участь ТОВ «Євромедіа Компані» і три фізичні особи – підприємці. Вигідна пропозиція – 2 мільйони 599,99 тисячі гривень – подала «Євромедіа Компані».

Втім, на засіданні тендерного комітету 26 липня його голова, начальник відділу культури Христина Тумасова повідомила, що рішенням Покровської міськради скорочені витрати на проведення заходів. Тому на сьогоднішній день відсутні кошти на закупівлю організації Дня міста і Дня шахтаря. 

Зважаючи на відсутність фінансування, члени тендерного комітету одноголосно проголосували за скасування торгів. 

Скасований тендер – вже третій з організації Дня міста в Покровську. Перший, вартістю 5,6 мільйона гривень, був скасований через виявлення порушень в порядку публікації оголошення про покупку. Якщо очікувана вартість товарів і послуг перевищує еквівалент 133 000 євро, застосовується процедура з публікацією на англійській мові – чого не було зроблено.

Другий тендер, вже меншою вартістю – 3,8 мільйона гривень, оголошений 19 червня, не відбувся через наявність менше ніж двох тендерних пропозицій.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут