ЮНІ ЕКОЛОГИ З ДОНЕЧЧИНИ ПОДОРОЖУЮТЬ ШЕВЧЕНКІВСЬКИМИ ШЛЯХАМИ

Нова група допитливих школярів з Донеччини мандрує за маршрутом «Шляхами Тараса Шевченка». Першого дня юних донеччан гостинно зустрів  Інформаційно-просвітницький центр «Екологічна варта» у с. Виграїв.

На дітей з сіл Шевченко, Воскресенка, Вільне Поле, Бурлацьке (Великоновосілківського району), м. Маріуполя, сіл Водяне і Павлівка (Мар’їнського району) чекає захоплива подорож екологічними стежками рідної України.

«МАНДРУЄМО КОЗАЦЬКИМ КРАЄМ»

Саме під таким гаслом пройшов для учасників другий день програми «Екологічними стежками рідної України» в Інформаційно-просвітницькому центрі «Екологічна варта».
Вартівці розпочали подорож сторінками історії села Виграїв із краєзнавчого музею, де дізналися про козацьку славу цього місця, ознайомились з культурними традиціями минулого.

Цікаво та пізнавально пройшла екскурсія Корсунь-Шевченківським державним історико-культурним заповідником. Також вартівці переглянули експозиції Корсунь-Шевченківського історичного музею, що висвітлюють історичний і культурний розвиток Корсунщини від давнини і до ХХ століття, та скуштували цілющої води з Русальчиного джерела.

Цього ж дня пройшло свято відкриття програми «Екологічними стежками рідної України» та традиційне обговорення маршруту за чашкою смачного фіточаю біля вартівського багаття.

«ДЕНЬ ЗАХИСТУ ПРИРОДИ»

Під таким гаслом пройшов третій день програми «Екологічними стежками рідної України» Інформаційно-просвітницького центру «Екологічна варта».
Юні мандрівники подорожували екологічною стежкою «Скарби природи» та милувалися мальовничими краєвидами.

Також відбулися бесіда «Екологічні проблеми сьогодення стосуються кожного», урок рідної мови, творча майстерня «Щоденник мандрівника», географічна гра «Карта України та квест «Загадки Виграєва».

На завершення вечора відбувся перегляд фільму та традиційне обговорення дня за чашкою смачного фіточаю.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут