Кроки децентралізації: як Волноваській громаді розвивати сільську територію?

0
198

У сільрадах Волноваського району тривають консультації про можливості розвитку сільської території у складі об’єднаної територіальної громади.

Консультації проводить Артем Колодезний, радник з питань регіонального розвитку Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Цього разу обговорення відбулись у селі Бугас і селищі Донське, які за Перспективним планом входять до Волноваської міської ОТГ. Говорили про напрямки державної підтримки для розвитку галузі тваринництва, якими можуть скористатися діючі фермери та ті аграрії, які тільки розпочинають справу.

Державна програма має на меті збільшення обсягів виробництва продукції тваринництва, рибництва, а також залучення інвестицій на створення можливостей  та закупівлю обладнання для зберігання та переробки зерна. За словами Артема Колодезного, загальна сума підтримки складатиме 3,5 млрд гривень.

50 млн гривень виділено на часткову компенсацію відсоткової ставки за банківськими кредитами, залученими для покриття витрат, пов’язаних із провадженням діяльності у галузях: вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво, кролівництво, шовківництво та рибництво;  100 млн гривень розподілять на часткову компенсацію вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів; 700 млн гривень виділено на спеціальну бюджетну дотацію за утримання корів;  250 млн гривень розподілять на часткове відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення племінних тварин; 850 млн закладено на часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції.

За інформацією Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою»

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут