У Краматорську проходила акція на підтримку сімей зниклих безвісти

У місті відбулась акція Міжнародного Комітету Червоного Хреста на підтримку сімей зниклих безвісти через збройний конфлікт на Донбасі. Захід на центральній площі проходив під гаслом «Не вагайся, співчувай».

Родичі зниклих без вести в зоні бойових дій, громадськість і представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста зібралися для того, щоб привернути увагу до ситуації таких сімей і закликати до більш активних дій заради їх рідних.

«Сім’ї, чиї близькі пропали під час збройного конфлікту, мають широке коло специфічних потреб. По-перше, вони мають право знати про долю зниклої людини, або, в разі її смерті, причини та обставини. По-друге, ці сім’ї несуть на собі тягар економічних і фінансових потреб, які також пов’язані з витратами на його пошук», – зазначила глава субделегаціі МКЧХ в Слов’янську Сільвія Іццо.

За даними Міжнародного Комітету Червоного Хреста, число зниклих безвісти в Україні становить близько 1500 осіб з початку збройного конфлікту на Донбасі.

Як запевнив присутніх заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін, облдержадміністрація приділяє максимальну увагу цьому напряму, співпрацює з правоохоронцями, громадськими організаціями та продовжить це робити не тільки на території регіону, а й по всій Україні.

Учасники акції встановили на площі банер, що складається з пазлів з побажаннями і віршами для тих, про чиї долі поки нічого не відомо.

Члени сімей зниклих без вести стали в коло, прочитали молитву і обнялися на знак єдності і віри в те, що їхні близькі люди повернутися додому.

Віра Ільїна

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут