Артилеристи та зенітники змагаються й проходять вишкіл

Табірний збір з артилерійськими підрозділами та підрозділами протиповітряної оборони Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України триває у Дніпропетровській області. Військовослужбовці третьої оперативної бригади та Слов’янського полку навчаються на базі полігону Збройних Сил України.

Серед учасників вишколу – контрактники та строковці. Гвардійці, що мають справу з важким озброєнням під час польових занять, мають оволодіти навичками починаючи від обладнання наметового табору та вогневих позицій і завершуючи практичним веденням вогню з артилерійських знарядь та його корегуванням.

«Я вперше на полігоні, й на власному досвіді пересвідчився, наскільки багато сил і часу забирає підготовка до польового виходу. Скільки треба вмінь і навичок, щоб розташувати табірне містечко, впорядкувати побут, налагодити службу та організувати заняття. Куди ж його все встигнути, а треба!», – поділився своїми враженнями солдат Назар Мельник, який проходить строкову службу у військовій частині 3017.

Перебіг зборів, які охопили декілька сотень гвардійців, особисто проконтролював начальник Східного територіального управління полковник Олег Сахон. Він відзначив зразкову підготовку до змагань одного з  розрахунків ЗУ-23-2 та високо оцінив роботу всіх задіяних підрозділів.

«Я впевнений, що цей польовий вихід пройде в атмосфері взаєморозуміння, цілеспрямованості та прагненні до нових знань. Можливо хтось з вас сприймає ці навчання як цікаву пригоду, а декому набутий досвід знадобиться вже найближчим часом. Особливо це стосується тих військовослужбовців, хто прийме рішення підписати контракт з Національною гвардією України. Переконаний, що отримані навички допомагатимуть вам в подальшому успішно виконувати службово-бойові завдання», – зазначив полковник Олег Сахон.

Польовий збір артилеристів триває, і найцікавіше ще попереду. На гвардійців чекають тактичні навчання підрозділів з бойовою стрільбою, а також фінальний етап змагань на кращій розрахунок ЗУ-23-2 серед підрозділів протиповітряної оборони Східного територіального управління Національної гвардії України.

Олександр Лисак 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут