Рятувальники Донеччини активно співпрацюють з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ)

З 2015 року триває активна співпраця між ДСНС України та Німецьким товариством міжнародного співробітництва die Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

У рамках спільних проектів передбачено зміцнення спроможностей ДСНС та громадянського суспільства в управлінні надзвичайними ситуаціями, надання технічної та консультаційної підтримки. У результаті спільної роботи рятувальники Донеччини вже отримали аварійно-рятувальні автомобілі, комплекти аварійно-рятувального обладнання та спорядження. Завдяки підтримці з боку німецького уряду вдалося значно покращити матеріально-технічне оснащення підпорядкованих підрозділів ДСНС на Донеччині.

Головне управління ДСНС України у Донецькій області відвідали парламентський статс-секретар Німеччини Марія Флаксбарт та регіональний директор GIZ Україна Сабіне Мюллер. Вони ознайомилися зі спеціальною аварійно-рятувальною машиною та іншим спорядженням, що були придбані за підтримки німецького уряду й дізналися, що все це дозволяє бійцям ДСНС швидко реагувати на надзвичайні ситуації та прибувати на місце події.

Зацікавленість іноземних гостей викликала також інша спецтехніка рятувальників Донеччини, яка дозволяє забезпечувати мінімальні потреби населення та швидко реагувати у разі виникнення надзвичайної події.

Представники GIZ постійно проводять роботу щодо виявлення потреб і закупівлі необхідних товарів для ДСНС. Адже німецькі партнери добре розуміють, що лише за умови якісної та кількісної оснащеності підрозділів Служби порятунку технікою та обладнанням, можливе чітке та ефективне виконання завдань за призначенням та реагування на кризові ситуації.

«Співробітники Головного управління ДСНС України у Донецькій області щиро цінують ту технічну та консультаційну підтримку, яку постійно надають рятувальникам фахівці GIZ», – зазначають у прес-службі ГУ ДСНС України у Донецькій області.

 

 

 

 

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут