Латвія відкриває почесне консульство в Слов’янську

Латвія планує відкрити почесне консульство в місті Слов’янськ Донецької області. Про це під час перебування у Краматорську повідомив Надзвичайний і Повноважний посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс.

«Я вірю, що рано чи пізно Донецька область знову об’єднається. Зараз ми почнемо роботу на території, підконтрольній легітимній українській владі. З боку Латвії процедури узгодження вже завершені, ми починаємо передавати документи українській стороні», – зазначив посол.

За його даними, латвійська сторона пропонує на посаду почесного консула Олександра Павенкова, який з 2014 року допомагає переселенцям у Слов’янську й активно співпрацює з урядом Латвії. Остаточно ім’я консула оголосять після того, як його кандидатуру узгодять з українською стороною.

«Почесне консульство в Донецькій області стане пунктом координації реалізації спільних проектів – освітніх, медичних, гуманітарних тощо. Консульство дозволить також поглибити культурний обмін між нашими країнами і стане дуже хорошим доповненням до тих відносин, які вже сформувалися», – додав Пойканс.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут