Домогосподарства прифронтової зони отримають корм для тварин

На Донеччині у рамках проєкту «Надзвичайна підтримка сільськогосподарських засобів до існування у важкодоступних районах уздовж лінії розмежування» соціально вразливі категорії населення, які розводять худобу, отримають по 150 кг кормів для тваринПро це повідомляє  ГО «Країна вільних людей».

«У вересні близько 2200 соціально вразливих сімей, які розводять птицю, тримають кролів, свиней, кіз, корів, баранів або іншу худобу, зможуть отримати по 150 кг кормів для тварин: дробленого зерна пшениці та кукурудзи», – йдеться в повідомленні.

У списки бенефіціарів включені такі категорії населення, як багатодітні сім’ї, неповні сім’ї з дітьми, сім’ї з немовлятами, літні люди старше 60 років, люди з інвалідністю тощо.

У Донецькій області видача допомоги буде проходити в населених пунктах, розташованих у безпосередній близькості до лінії розмежування: Новолуганське, Гладосове, Травневе (Бахмутський район); Південний, Північний, Дружба, Курдюмівка, Диліївка (Торецька міська рада); Верхньоторецьке, Первомайське (Ясинуватський район); Новомихайлівка, Березове (Мар’їнський район); Лебединське, Павлопіль, Пищевик, Черненко, Старогнатівка, Миколаївка, Новогнатівка, Чермалик, Орловське (Волноваський район).

За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном «гарячої лінії» проєкту: 099 090 75 82 (пн-пт з 8.30 до 17.30).

Проєкт реалізується ГО «Країна вільних людей» спільно з Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН (FAO) при фінансуванні Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації ООН (CERF).

 

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут