Маріуполь за допомогою міжнародних партнерів реалізує проекти для пенсіонерів і молоді

0
126

Агенція місцевої демократії в Маріуполі (ALDA) і Фонд імені Конрада Аденауера підтримали ініціативу міської влади та надали фінансову допомогу щодо реалізації двох важливих питань – Проект мобільних офісів Пенсійного Фонду та Програма підтримки молоді.  Про це повідомляє прес-служба Маріупольської міської ради.

Сьогодні йдуть комунікаційні зустрічі, де формують дорожню карту по двом проектам: «Організація доступу людей старшого покоління до соціальних сервісів» і «Програма протидії відтоку молоді з міста».

Секретар Маріупольської міськради Степан Махсма вручив координаторам проектів сертифікати від міжнародних партнерів на реалізацію задумки. «Ми починали з того, що мріяли про відкриття офісу місцевої демократії в місті. А сьогодні вже є продуктивне продовження нашої співпраці: ми маємо можливість подавати проекти і отримуємо допомогу в їх реалізації», – підкреслив посадовець.

Координатор проекту «Організація доступу людей старшого покоління до соціальних сервісів» – начальник управління «Секретаріат ради» Юлія Стамбулжі – презентувала основний меседж: в КСНах жителі зможуть отримати послуги Пенсійного фонду.
«Наша мета – соціальні офіси допомоги в крокової доступності. Це консультації, скайп-конференції з співробітниками Пенсійного фонду, оформлення електронного цифрового підпису та будь-які інші послуги, в яких не можуть розібратися люди похилого віку і стоять в довгих чергах, щоб просто запитати. Ми плануємо економити час і сили наших громадян, всіляко сприяючи вирішенню їх проблемних питань», – підкреслила координаторка. Також планується навчання співробітників КНСов, закупівля обладнання для створення веб-офісів.

Розвантажити роботу Пенсійного Фонду – це питання на рівні центральної влади піднімав міський голова Маріуполя Вадим Бойченко. Але ситуація поки не змінилася. Оскільки муніципалітет не може впливати на діяльність ПФУ, і розроблений цей проект, як додатковий інструмент допомоги жителям в отриманні послуг цього виду.

Другий проект охоплює роботу з молоддю, інформування та залучення активних людей в життя Маріуполя. «Для нас дуже важливо розвивати молодіжний рух в місті. Приємно, що ALDA дає нам таку потужну підтримку в роботі з молодими людьми», – зазначив учасник робочої групи, депутат Маріупольської міської ради Володимир Курський.

Всі напрацювання робочих груп стануть драфтом для реалізації цих проектів і вже в цьому році сервіси почнуть працювати для громади.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут