На трасі в Андріївській громаді встановили світлофор

Андріївська ОТГ затвердила Стратегію соціально-економічного розвитку громади в минулому році. Експертну підтримку під час її розробки надавав громаді Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми
«U-LEAD з Європою».

Наразі громада активно працює над втіленням стратегічних завдань. Серед них – ремонт доріг. Усередині Андріївської ОТГ дороги ремонтують за гроші місцевого бюджету.

Через Андріївську ОТГ проходить траса в бік Маріуполя, її капітальний ремонт за рахунок обласного бюджету майже завершений. Через збільшення транспортних потоків та швидкості їх руху постало питання безпеки. Саме тому Андріївська ОТГ за власні кошти встановила на трасі світлофор. Це обійшлось у 1,2 млн гривень з бюджету громади. Облаштували пішохідний перехід із знаками та зеброю. Світлофор вже працює в тестовому режимі. Попереду планують встановити лежачий поліцейський.

«Цей об’єкт Андріївська громада розмістила поруч з адміністративною будівлею, де відкриють ЦНАП та переїдуть відділи сільської ради. Треба забезпечити безпеку для відвідувачів та робітників адмінбудівлі, саме тому тут облаштували світлофор», – розповів Артем Колодезний, радник з питань децентралізації Донецького ЦРМС.

Донецький ЦРМС

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут