Вт. Бер 28th, 2023

Засідання Комітету по малому та середньому бізнесу Донецької ТПП пройшло у Краматорську. Про це повідомляє прес-служба Донецької Торгово-промислової палати.

У конференц-залі Донецької Торгово-промислової палати відбулося засідання Комітету по малому та середнього бізнесу Донецької ТПП. Для роботи долучилися 52 учасника: представники державної влади, місцевого самоврядування, банківських установ, профільних державних організацій, бізнес-асоціацій, керівники підприємств.

Засідання відкрили віце-президент Донецької ТПП Алла Каліберда та директор ТОВ «Фірма юридичних послуг «Патронат» (Краматорськ), голова Комітету Сергій Борозєнцев.

Алла Каліберда у своєму виступі зазначила, що у зв’язку зі значною віддаленістю Маріуполя від Краматорська, та певними логістичними перепонами в організації сумісних заходів для підприємців північної та південної територій регіону, виникла необхідність створення підкомітету по малому та середньому бізнесу при Комітеті по малому та середньому бізнесу Донецької ТПП на базі відділення у Маріуполі.

Вона запропонувала підтримати цю ініціативу. Для цього дане питання було винесено на голосування та одноголосно підтримано.

Донецька ТПП в черговий раз стала майданчиком для обговорення між представниками державної влади та підприємцями регіону питань, які потребують спільних рішень. Під час засідання Комітету було розглянуто ще низку питань.

В.о. директора департаменту економіки Донецької облдержадміністрації Галина Чурікова розповіла про основні напрямки Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року.

Директор ТОВ «EVON» (м.Київ) Валерій Кирилко доповів про необхідність створення індустріальних парків у Донецькій області.

Начальник відділу мікро-кредитування філії – Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» Артем Нечитайло виступив з доповіддю на тему: «Про нові умови кредитування «Доступні кредити 5-7-9%» у рамках урядової програми за Постановою КМУ №28 від 24.01.2020 р. «Порядок надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікро-підприємництва та малого підприємництва».

Підводячи підсумки засідання віце-президент Донецької ТПП Алла Каліберда акцентувала увагу присутніх на можливостях всебічної підтримки, яку надає бізнесу Донецька ТПП.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *