Сучасний транспортний хаб створюватимуть у Маріуполі

0
80

Маріуполь має намір переймати досвід Італії з розвитку муніципального транспорту й управління твердими побутовими відходами. Про це міський голова Вадим Бойченко сказав на зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні Давидом Ла Чечілія в Києві, – повідомляє прес-служба Маріупольської міськради.

У питаннях розвитку муніципального транспорту місто успішно співпрацює з Міжнародною фінансовою корпорацією, Європейським банком реконструкції та розвитку. За сприяння міжнародних партнерів у Маріуполь надійшло 64 нових автобусів. Крім того, цього року на лінії додатково вийдуть 72 сучасних тролейбуса.

«Маріуполь продовжить покращувати внутрішню логістику міста. Наше завдання – зробити муніципальний транспорт не тільки максимально доступним для жителів, але й вивести його на європейський рівень. У Маріуполі повинен з’явитися сучасний транспортний хаб. Для цього ми вивчаємо міжнародну практику. У даному аспекті цікавим є досвід Італії. Упевнений, він допоможе нам вийти на новий етап розвитку», – підкреслив Вадим Бойченко.

Міського голову цікавили зокрема питання збільшення швидкості трамвайного руху, впровадження e-ticket, організації та побудови маршрутної мережі громадського транспорту. Також учасники зустрічі обговорили питання утилізації ТПВ. Вадим Бойченко висловив упевненість, що експертиза Італії допоможе Маріуполю продовжити реалізацію масштабних проектів.

«Маріуполь вже зарекомендував себе містом, з яким успішно співпрацюють міжнародні партнери. Європейська експертиза й інвестиції дають змогу поліпшити інфраструктуру. Серед них – співпраця з урядом Франції з водного проекту, а також реконструкція зовнішнього освітлення разом з Європейським інвестиційним банком», – зазначив міський голова.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут