Вт. Бер 28th, 2023

Прокурор Донецької області Євген Білоусов провів робочу зустріч з Медалінскасом Альвідасом – міжнародним експертом з питань Донбасу (Литва), першим заступником голови громадської організації «Донбаські ворота». Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Під час зустрічі обговорені питання розробки цілого ряду проектів щодо структури правосуддя в Україні та взаємодії державних структур з громадськими організаціями і громадянським суспільством задля виявлення кримінальних правопорушень, вчинених в умовах російської агресії.

«У процесі розкриття та розслідування цієї категорії злочинів та покарання винних важлива не тільки якісна злагоджена робота всіх державних служб, а й підключення громадянського суспільства і громадських організацій. Потрібен дійсно тісний діалог», – зазначив Медалінскас Альвідас.

У прокуратурі області на цьому нелегкому шляху вже є перші напрацювання. «Створено управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту. Основним його завданням є процесуальне керівництво під час проведення досудового розслідування злочинів проти основ національної безпеки, людяності, миру, включаючи справи з захистом прав громадян та розшуком зниклих безвісти в умовах збройної агресії Російської Федерації проти України. Тож разом із громадськістю, враховуючи величезний міжнародний досвід, беремось за справу», – підсумував Євген Білоусов.

Наприкінці зустрічі учасники домовились про подальшу плідну співпрацю та участь прокуратури у «круглому столі» з окреслених питань, який відбудеться 26 березня 2020 року.

Прес-служба прокуратури Донецької області

 

 

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *