У КОМАНДУВАННІ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТРИВАЄ ЗЛАГОДЖЕННЯ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Сьогодні, вперше на базі новоствореного Командування Об’єднаних сил Збройних Сил України розпочато заходи колективної підготовки сил оборони, що за своїм призначенням у майбутньому разом братимуть участь в операціях із стримування збройної агресії противника.

– У ході штабних тренувань офіцери штабів угрупувань військ, органів військового управління, а також військових частин та Командувань мають набути єдиного підходу до виконання завдань у складі новостворених J-структур, що незабаром дозволить їм ефективно співдіяти з органами управління країн-членів НАТО, – наголосив тимчасово виконуючий обов’язки Командувача Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Крім того, як повідомив Сергій Наєв, у ході тренувань структурні підрозділи набуватимуть спроможностей з питань організації та планування застосування міжвидових та міжвідомчих угрупувань в операції сил оборони та активної взаємодії під час спільного виконання різних завдань. Навіть при тому, що у кожного окремо є своя особливість та специфіка.

– Сумісність та об’єднання кожної «J» дозволить ефективно застосовувати в операціях всі види та роди військ і сил як на суходолі, так і в повітрі та на морі, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

Служба звʹязків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України

#КОС #JointForcesCommand #JFC

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут