У КОМАНДУВАННІ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТРИВАЄ ЗЛАГОДЖЕННЯ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

0
40

Сьогодні, вперше на базі новоствореного Командування Об’єднаних сил Збройних Сил України розпочато заходи колективної підготовки сил оборони, що за своїм призначенням у майбутньому разом братимуть участь в операціях із стримування збройної агресії противника.

– У ході штабних тренувань офіцери штабів угрупувань військ, органів військового управління, а також військових частин та Командувань мають набути єдиного підходу до виконання завдань у складі новостворених J-структур, що незабаром дозволить їм ефективно співдіяти з органами управління країн-членів НАТО, – наголосив тимчасово виконуючий обов’язки Командувача Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Крім того, як повідомив Сергій Наєв, у ході тренувань структурні підрозділи набуватимуть спроможностей з питань організації та планування застосування міжвидових та міжвідомчих угрупувань в операції сил оборони та активної взаємодії під час спільного виконання різних завдань. Навіть при тому, що у кожного окремо є своя особливість та специфіка.

– Сумісність та об’єднання кожної «J» дозволить ефективно застосовувати в операціях всі види та роди військ і сил як на суходолі, так і в повітрі та на морі, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

Служба звʹязків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України

#КОС #JointForcesCommand #JFC

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут