На маршрутах Маріуполя збільшують кількість муніципального транспорту

Міська влада Маріуполя вживає заходів, спрямованих на розвантаження внутрішньої логістики. Для цього, окрім введення обмежень щодо пільгового проїзду пенсіонерів за віком, забезпечується також збільшення кількості автобусів і тролейбусів на маршрутах, повідомили у прес-службі міської ради.

Згідно з новими умовами роботи пасажирського транспорту на період карантинних заходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України, кількість пасажирів не повинна перевищувати 50% від сидячих місць. При цьому продовжують діяти правила щодо дотримання заходів безпеки.

Також у місті пенсіонери, які користуються міським транспортом, повинні оплачувати проїзд у години «пік» – з 5:00 до 9:00 і з 14:00 до 19:00. В інший час пільги діють, як і раніше. Ця норма спрямована, перш за все, на запобігання ризикам захворювання інфекцією COVID-19 серед людей похилого віку.

З метою максимально комфортного та оперативного пересування жителів міста в період карантинних заходів збільшується кількість транспорту. На маршрути виходить у середньому 158 одиниць: 75 автобусів, 36 тролейбусів і 47 трамваїв.

«Минулого тижня ми вже вивели 23 одиниці нового муніципального транспорту – 14 автобусів і 9 тролейбусів. Цього тижня ми також збільшуємо кількість транспорту на маршрутах», – розповів начальник Маріупольського трамвайно-тролейбусного управління Віталій Донєв.

Додатково додані тролейбуси вже курсують новим маршрутом №17, який поєднав 17-й мікрорайон і мікрорайон «Східний».

Закупка 64 автобусів здійснена у рамках спільного проекту Маріупольської міської ради та Міжнародної фінансової корпорації (IFC). 72 тролейбуса партіями поставляються у рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут