Вт. Бер 28th, 2023

Фахівці відділу культури військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка стали переможцями Інфраструктурного гранту від House of Europe, презентувавши амбітний проект «Бібліотека – потужний інформаційний центр сучасності». Про це повідомляє управління культури і туризму Донецької ОДА.

Під час активних бойових дій, що тривали в районі Авдіївки у 2015 році, будівля бібліотеки – філії №3 зазнала значних пошкоджень, і бібліотечний фонд розмістили в будівлі відділу культури. Тісне приміщення значно звузило коло можливостей закладу культури щодо роботи з читачами. У 2019 році військово-цивільна адміністрація міста виділила нове приміщення та фінансувала проведення поточного ремонту та оснащення бібліотеки сучасними меблями.

Для того, щоб продовжити роботу з перетворення бібліотеки на заклад нового формату, а саме мультифункціональний простір для освітніх та культурних ініціатив, фахівці бібліотеки та відділу культури долучилися до грантового проекту House of Europe та увійшли до числа переможців у номінації «Малий грант для державних і комунальних закладів культури (3000 Євро)».

Загальна сума гранту складає 79,5 тис. гривень, і ці кошти будуть направлені на технічне оснащення нещодавно оновленого приміщення бібліотеки-філії №3. Зокрема планується розширити спектр освітніх послуг для мешканців та гостей міста, покращити читацьку культуру та соціальну комунікацію. Проект модернізації передбачає створення в бібліотеці не тільки сучасної та комфортної території для коворкінгу, але й перетворення її на потужний інформаційний майданчик для співпраці з закладами культури та освіти, державними структурами, громадськими організаціями.

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *