Офіцери CIMIC сприяють підготовці школярів до «Джури»

Офіцери групи цивільно-військового співробітництва продовжують співпрацю з благодійними організаціями та органами виконавчої влади щодо підтримки навчальних закладів Донеччини в напрямку військово-патріотичного виховання дітей та молоді. Про це йдеться на сайті цивільно-військового співробітництва ЗСУ України.

Офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу Об’єднаних Сил м. Краматорськ забезпечили спеціальним одностроєм учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Представники Донецької облдержадміністрації отримали від CIMIC однострій для роїв-учасників, який у подальшому буде розподілено між загально-освітніми школами I-III ступенів Мар’їнського та Волноваського районів Донецької області.

«Маємо надію, що Україна гідно прийме виклик у боротьбі з новітньою пандемією і повернеться до звичного навчального процесу, а поки що військові дистанційно робитимуть все від них залежне для гідного забезпечення заходів військово-патріотичного виховання, – зазначили в групі цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України. – Щиро дякуємо представникові ТОВ «Текстиль-Контакт» м. Київ Олександру Мельникову за турботу та постійну підтримку навчальних закладів Донеччини».

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут