Гуманітарна місія «Проліска» забезпечує пошиття захисних масок

0
94

Гуманітарна місія «Проліска» за фінансової підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні закупила для 14 населених пунктів на лінії розмежування обладнання та матеріали для пошиття масок. 

«У зв’язку з дефіцитом захисних медичних масок в аптеках міста Часів Яр місцеві активісти організували самостійне пошиття масок, які роздавали безкоштовно всім нужденним. Витратні матеріали спочатку купували за власні кошти, а потім звернулися за допомогою до наших співробітників, – розповів глава гуманітарної місії «Проліска» Євген Каплін. – Незважаючи на карантин гуманітарна місія «Проліска» продовжує надавати всебічну підтримку людям, які живуть на лінії розмежування».

За словами Капліна, місцевим активістам міста Часів Яр вже передані швейна машинка, а також матеріали для пошиття захисних масок – тканину, гумки, швейні нитки і голки. Цього тижня обладнання та матеріали планують доправити в прифронтові населені пункти Донецької та Луганської областей: Новгородське, Луганське, Станицю Луганську, Щастя, Золоте, Петропавловку, Вільне, Мар’їнка, Ластівчине, Передільське, Пшеничне, Кримське і Попасную.

Готові вироби представники громад безкоштовно передають медичним працівникам, персоналу амбулаторій, фельдшерських пунктів, лікарень, госпіталів, будинків для людей похилого віку та співробітникам комунальних установ і стратегічних підприємств, що працюють вздовж лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях.

Нагадаємо, з 6 квітня Кабінет міністрів України посилив обмеження, що діють під час карантину. Так, перебування в громадських місцях без захисної маски або респіратора заборонено.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут