У Бахмутській РДА пройшла зустріч з представниками Держприкордонслужби, ДСНС та Нацполіції

0
60

Оперативна робоча зустріч з представниками прикордонного загону, сил ДСНС та поліції пройшла у Бахмутській райдержадміністрації. Темою спілкування голови Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної з прикордонниками, працівниками ДСНС та поліцейськими стало питання прибуття людей, які мають бажання перетнути  КПВВ «Майорське» у той час, як пункт пропуску закритий. 

Починаючи з неділі, 29 березня, на КПВВ та до намету ДСНС, який зведений для обігріву в холодну пору року та для надання допомоги  особам, які перетинають пункт пропуску, прибувають люди та вимагають пропустити їх на тимчасово непідконтрольну територію. Наразі з боку райдержадміністрації та прикордонної служби було вжито всіх вичерпних заходів і отриманий дозвіл зі штабу ООС для однієї особи щодо перетину КПВВ, але чоловіка не пропустили з протилежної сторони.

Керівник  відділу прикордонної служби Бахмут Краматорського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України Юрій Шевчук підтвердив, що з боку прикордонників, у разі наявності у громадян підстав гуманітарного характеру, буде зроблено все необхідне, аби допомогти людям повернутися додому. Але при цьому будуть дотримані всі правила безпеки. Зокрема дозволяється рухатися тільки на автомобільному транспорті. Водночас Юрій Шевчук закликав громадян зважувати, чи зможуть вони насправді потрапити на територію тимчасово окупованої Горлівки і чи не будуть вони повернуті.

Представники ДСНС під час зустрічі поінформували, що всі громадяни, які прибули до наметів, мають статус ВПО і потребують розміщення. Частині з них необхідно дотримуватися правил самоізоляції – наприклад, якщо вони повернулися з країн зарубіжжя.

За результатами наради було досягнуто домовленість з поліцією щодо перевірки дотримання громадянами правил самоізоляції у разі підписання ними відповідного зобов’язання, а також перевірки перевізників під час руху у напрямку КПВВ «Майорське».

Як поінформувала Тетяна Єрохіна, з боку райдержадміністрації буде направлено лист до представника уповноваженого з прав людини в Донецькій та Луганській областях з проханням надати допомогу у вирішенні обговорюваних питань.

В окремих випадках людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, і насамперед людям похилого віку та родинам з дітьми, буде надаватися необхідна допомога.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут