Офіцери CIMIC підтвердили готовність допомогти жителям прифронтової зони

0
142

Військовослужбовці цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Схід» завжди готові допомогти жителям прифронтових містечок та сіл Донеччини.

Офіцери цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Схід» завжди тримають руку на пульсі проблем, які виникають у мешканців прифронтових сіл та містечок на Донеччині у смузі відповідальності угруповання. Так, днями до них звернулися мешканці Мар’їнки, які нерідко потерпають від обстрілів з боку збройних формувань РФ. Нехтуючи Мінськими домовленостями, окупанти зухвало продовжують обстрілювати позицій українських військ із забороненого озброєння. Час від часу снаряди дістають і до помешкань мирних жителів. Внаслідок цього – зруйновані дахи будинків, понівечені стіни та подвір’я, розпач і сльози жителів прифронтового містечка.

За словами начальника групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Схід» старшого лейтенанта Оксани Козиренко, організувати проведення ремонту дахів та вікон будівель – не є проблемою. Місцевою владою та гуманітарними організаціями вже придбані будівельні матеріали. Але виконати роботи неможливо, оскільки російсько-окупаційні війська й досі не припиняють обстрілювати домівки мирних жителів, незважаючи на режим припинення вогню. Цю інформацію і донесли до мешканців Мар’їнки офіцери цивільно-військового співробітництва ОТУ «Схід».

Жителі прифронтової Мар’їнки, поспілкувавшись з офіцерами, вдячні захисникам за правдиву і офіційну інформацію, адже, маючи обмежений доступ до українських ЗМІ, змушені користуватися чутками та пропагандистськими ЗМІ РФ.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут