Сб. Січ 28th, 2023

Рятувальники Донеччини отримали від ДСНС України спеціальну аварійно-рятувальну машину середнього типу (САРМ-С) на базі Volkswagen Crafter. Про це йдеться на сайті ДСНС у Донецькій області.

Парк автомобільної техніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення поповнився незамінним для виконання завдань за призначенням під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Автомобіль оснащений усім необхідним для виконання аварійно-рятувальних робіт: гідравлічним, електричним та пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням, первинними засобами пожежогасіння, шанцевим інструментом, засобами навігації та оповіщення, освітлювальною установкою, аварійно-сигнальними ліхтарями, ношами для перенесення постраждалих, засобами стабілізації аварійних об’єктів. Також машина оснащена електролебідкою, сигнально-гучномовною установкою, навігатором з відеореєстратором і камерою заднього огляду, радіостанціями та іншим обладнанням.

Спеціальна аварійно-рятувальна машина середнього типу (САРМ-С) на базі шасі Volkswagen Crafter є винятково монофункціональною, коли мова йде про оперативне та ефективне реагування на надзвичайні події та про ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод.

ГУ ДСНС України у Донецькій області

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *