Сб. Січ 28th, 2023

Співробітники Волноваською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Мар’їнського ВП Волноваського ВП ГУНП у Донецькій області виявили факт незаконного видобутку кам’яного вугілля з родовища, розташованого поблизу с. Вовчанка Мар’їнського району. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Інформуючи про результати проведеного досудового розслідування, керівник Волноваської місцевої прокуратури прокуратури Д. Шевченко зазначив:

«Досудовим розслідуванням встановлено, що впродовж півроку двоє мешканців
м. Курахове організували незаконний видобуток кам’яного вугілля, яке входить до категорії корисних копалин загальнодержавного значення. Видобуток здійснювався відкритим шляхом, без наявності дозвільних документів на здійснення даного виду діяльності. Добуте злочинним шляхом вугілля зловмисники вивозили на вантажному автомобілі».

Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) КК України.

На теперішній час тривають невідкладні слідчі дії. Встановлюється коло осіб, причетних до вчинення вказаного злочину, та обсяги незаконно видобутого вугілля.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *