ПРООН забезпечила Краматорський центр БВПП дезінфікуючими засобами

Програмою ООН із відновлення та розбудови миру було закуплено та передано Краматорському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги дезінфікуючі засоби для використання під час пандемії.

Допомога надана в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Працівники Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги висловили свою вдячність партнерам за допомогу.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут