Сб. Січ 28th, 2023

Агресор систематично знущався над своєю дружиною. За вироком суду чоловіка визнано винним. Про це йдеться на сайті поліції Донеччини.

З початку року краматорські поліцейські групи реагування на факти домашнього насильства здійснили 562 виїзди за фактом насильницьких дій в родині.

194 особи притягнуті до адміністративної відповідальності за домашнє насильство, 87 – виписані тимчасові заборонні приписи, відносно 8 відкриті кримінальні провадження, а за двома з них вже є судові рішення.

Так, краматорчанин на ґрунті вживання алкогольних напоїв систематично здійснював насильство в сім’ї відносно своєї дружини. Поліцейські кілька разів притягували агресора до адміністративної відповідальності, однак чоловік не виправився. Наразі йому судом, за результатом розгляду обвинувального акту за ст. 126-1 Кримінального кодексу України (домашнє насильство), винесено вирок з призначенням покарання у вигляді 1 року позбавлення волі.

До відома усіх, хто став жертвою домашнього насильства, не мовчіть – звертайтеся до поліції за номером «102». Крім того, існує безкоштовна національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству: 0-800-500-335, або з мобільного: 116-123.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *