Чт. Чер 1st, 2023

Гравець іспанського «Альбасете» Роман Зозуля придбав для Збройних Сил України медичні маски та тести на коронавірус. Про це повідомляє фонд спортсмена «Народна армія» у мережі Facebook.

Футболіст передав для потреб української армії маски та системи для тестування на захворювання COVID-19. Варто зазначити, що Зозуля допомагає війську із самого початку збройної агресії Російської Федерації проти України.
В Іспанії, де виступає гравець, фанати деяких команд навіть влаштували цькування Роману Зозулі за його допомогу українським військовим. Так, матч 20-го туру Сегунди Райо Вальєкано – Альбасете був зупинений, через ганебні вигуки фанатів на адресу Зозулі.

Наприкінці першого тайму вони почали викрикувати на адресу українця образи, основною тематикою яких стало гасло «Зозуля – нацист». Через це гравці «Альбасете» відмовилися виходити на другий тайм. За словами Зозулі, конфлікт з ультрас «Райо Вальєкано» виник через те, що вони підтримують терористів так званої «ДНР».

Нагадаємо, що у цій ситуації Президент України Володимир Зеленський висловив підтримку футболісту: «Роман Зозуля, тебе підтримує не лише твоя команда, тебе підтримує вся Україна! Ти не тільки класний футболіст, ти справжній патріот, який любить свою країну та допомагає нашим військовим. Ми з тобою! Тисну руку!» – написав він у Twitter.

Роман БАЛАБОЙКО

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *