У Краматорську оновлюють дорожню розмітку та очищають зливову каналізацію

У місті тривають роботи із нанесення нової дорожньої розмітки, прибирання вулиць та тротуарів, планове обслуговування зливової каналізації. Усі комунальні підприємства та служби міста працюють згідно з попередньо затвердженим графіком. Про це йдеться на сайті міськради.

На даний час вже виконаний поточний ремонт доріг, загальною площею майже 4733 квадратних метри, замінено 11 зливоприймальних решіток, розташованих на вулицях Центральній, Магістральній, Риночній. Виконано гідродинамічне очищення перехідної ділянки зливової каналізації на перехресті вулиць Шкільна та Старогородська.

З міста вивезено 983 тонни твердих побутових відходів, також продовжується прибирання стихійних звалищ – тільки за минулий тиждень об’єм сміття, що було прибрано, склав 210 кубічних метрів.

В умовах карантину перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування продовжує здійснюватися за наявності у пасажира «спеціального квитка» та документу, який підтверджує особу. Час роботи транспортних засобів на міських маршрутах поки залишається без змін: з 5.00 год. до 10.00 та з 14.30 год. до 20.00 години. Дезінфекція у комунальному транспорті здійснюється 2 рази на день, у приватному – 1 раз на день. Крім того, в салонах комунального транспорту для пасажирів додатково встановлені дозатори з дезінфікуючим засобом для рук.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут