Вт. Тра 30th, 2023

У Донецькому центрі зайнятості відбувся перший онлайн вебінар для представників малого та середнього бізнесу на тему «Актуальні питання щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину».

Під час заходу директорка Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко поінформувала учасників про алгоритми дій, які необхідні для отримання фінансової допомоги. Особливу увагу було приділено порядку формування пакету документів та процедурі його подання до центрів зайнятості Донеччини. Також були обговорені питання щодо осіб, які мають право на отримання допомоги, строки прийняття рішення та укладання договору по частковому безробіттю на період карантину тощо.

«Головна мета цієї допомоги – зберегти робочі місця. Це стимулювання працівників для продовження їх діяльності на підприємстві, оскільки створення нового робочого місця буде коштувати значно дорожче», – наголошує директорка Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко.

Вебінар пройшов завдяки підтримці Програми ООН з відновлення та розбудови миру, яка придбала ліцензію на використання платформи для проведення конференцій «Zoom».

У заході взяли участь 86 підприємців з Донецької та інших областей.

Запрошуємо підприємців регіону долучитися до участі в обговоренні актуальних питаннь щодо отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину за посиланням https://forms.gle/Cn9wVRDJxqSdSsa98.

Донецький обласний центр зайнятості

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *