Сб. Січ 28th, 2023

У Маріуполі Лікарню швидкої медичної допомоги (ЛШМД) надійшла перша партія дезінфікуючих рамок. Їх встановлять на виході з інфекційних боксів. Тепер медики будуть проходити додатковий дезбар’єр паровим розпилювачем. Це дозволить знизити рівень небезпеки зараження медперсоналу в процесі лікування і контакту з зараженими коронавірусом.

Всього місто закупило 25 рамок на загальну суму 375 тисяч гривень. По шість штук встановлять в інфекційних відділеннях міських лікарень №4 і №9, а 13 штук – у ЛШМД. За словами старшої сестри інфекційного відділення Олени Шумило, найчастіше зараження медиків відбувається в передбоксі, що знаходиться на виході з палати.

«Саме у передбоксі лікарі й медсестри переодягаються та знімають з себе індивідуальний ізоляційний комплект одягу. Дезінфікуюча рамка на виході з палати дозволить знизити ймовірність зараження персоналу. У цьому відділенні встановлять 7 рамок», – зазначила Олена Шумило.

Принцип роботи рамки простий. До неї приєднується цистерна, об’ємом 20 літрів, у яку заливається необхідний дезрозчин. Далі, після натискання кнопки на автономному пульті, який знаходиться у медичного працівника, система запускає подачу розчину в форсунки. Таким чином, медпрацівника обробляють паром п’ять точок розпилення. А під ногами знаходиться килимок просочений дезінфікуючим розчином.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *