Небезпечні для здоров’я флешмоби від окупантів

І знову маємо справу з черговими безглуздими флешмобами, присвяченими «Дню перемоги» від окупаційних адміністрацій ОРДіЛО.

Зокрема в окупованій Горлівці Донецької області з 4 по 8 травня 2020 року проходить онлайн-акція, присвячена 75-річчю Великої Перемоги «Відіжмись за Перемогу». Обов’язковою умовою є, аби учасник віджався від підлоги 75 разів і направив відповідний відеозапис на електронну пошту окупаційної адміністрації Горлівки зі своїми персональними даними і контактним номером телефону. Які персональні дані мали на увазі злочинці, не відомо, так само не відомо навіщо їм, скажімо, ідентифікаційний номер платника податків учасника цього незрозумілого флешмобу. Але відповідні відеоролики працівники незаконних адміністрації обіцяють обов’язково розмістити на своєму сайті.

Представники організатора – відділу фізичної культури, спорту і туризму міськадміністрації Горлівки, в наказному порядку вимагають від молоді міста приєднатися до флешмобу і виконати зазначений норматив. У своєму прагненні вислужитися перед московським керівництвом окупанти абсолютно не врахували стан здоров’я юнаків і дівчат. Та чи кожному взагалі під силу віджатися 75 разів? До прикладу, у самій РФ наказом Мінспорту РФ №542 від 19.06.2017 визначено, що на золотий значок ГТО («Готовий до праці і оборони») чоловікам у віці 18-24 років потрібно 44 віджимання.

Але, як бачимо, ніхто в так званій «адміністрації» не подумав, що для того, аби віджиматися від підлоги таку кількість разів, потрібні тренування та загальна хороша фізична форма. У непідготовленої людини можуть виникнути не тільки труднощі з виконанням, а й складнощі зі здоров’ям вже у процесі. Не важко здогадатися, що саме так і сталося з декількома претендентами на участь у цьому флешмобі, у результаті люди опинилися в лікарні. Але розголосу цей факт, зрозуміло, не набув, і соцзмагання у новій обгортці продовжуються надалі.

Роман БАЛАБОЙКО

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут