Чт. Лют 2nd, 2023

Президентські стипендії за спортивні досягнення в 2019 році призначені одинадцяти спортсменам і п’яти тренерам з паралімпійських і дефлімпійських видів спорту з Донецької області. Відповідний Указ №164/2020 від 4 травня опублікований на офіційному сайті президента України Володимира Зеленського.

Чемпіони світу з плавання Сергій Кліпперт, Віктор Смирнов, Андрій Трусов і Ярина Матло та її тренер Віктор Вангелі щомісяця будуть отримувати грошове заохочення в розмірі 12 000 гривень.

Стипендії у розмірі 9000 гривень отримуватимуть срібна призерка чемпіонату світу з легкої атлетики Юлія Павленко та її тренер В’ячеслав Понька, а також срібний призер чемпіонату світу з плавання Ярослав Семененко і його тренер Борис Соколов.

Щомісячне грошове заохочення в розмірі 7000 гривень призначено також спортсменам, серед яких Олександр Комаров і Василь Крайник – бронзові призери чемпіонату світу з плавання, Марина Погорєлова – чемпіонка Європи з дзюдо, Данило Самороков – чемпіон Європи з легкої атлетики. Таку ж стипендію призначено Василю Лисенку, який тренує збірну команду України з плавання та Олександра Комарова, Наталі Василенко – тренеру Данила Саморокова та Олександру Земечеву, який є тренером Марини Погорєлової.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *