Сб. Січ 28th, 2023

На Донеччині підрозділи цивільно-військового співробітництва, у рамках протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, продовжують плідну співпрацю з волонтерами та благодійними організаціями. У межах цієї співпраці волонтери з Київщини передали до Волноваського району Донецької області дитячі захисні маски, які були власноруч виготовлені та оформлені відповідно до вікових категорій.

Офіцери CIMIC Volnovakha спільно з керівництвом Волноваського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді доставили благодійний вантаж в населені пункти Новотроїцьке, Донське, Дмитрівка та Свободне, який був розподілений між 20 багатодітними родинами, у яких виховують від 3 до 6 дітей. Сім’ї, які знаходяться в скрутних життєвих обставинах окрім масок отримали також антисептики від військових та фахову консультаційну допомогу від працівників соціальних служб.

«Українці завжди гуртувались навколо спільних проблем і як виявилось навіть в умовах карантину знайшли можливість допомагатати одне одному, – зазначили представники цивільно-військового співробітництва. – Ми щиро вдячні нашому “Hand made спецназу” з Київщини, а саме Олені Сонцеславі та її родині, а також всім небайдужим волонтерам за їхню підтримку і допомогу, за те, що вони у свій вільний час знаходять сили і натхнення допомагати! Разом ми сила! Армія з народом!».

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *