Вт. Бер 21st, 2023

Наказом ГУНП у Донецькій області відділення поліції очолили нові керівники. Т.в.о. начальника Лиманського відділення поліції призначено Ігоря Угнівенко. У Нікольському посаду керівника обійняв Ігор Кузнєцов. Про це повідомляє прес-служба поліції Донеччини.

Нового начальника поліції Лиману особовому складу представив начальник Слов’янського відділу поліції Станіслав Загурський. Він зазначив, що Ігор Угнівенко має великий досвід роботи на керівних посадах. До цього чоловік обіймав посаду начальника Нікольського відділення поліції.

В органах внутрішніх справ майор поліції працює з 2001 року. Починав свою службу з посади слідчого Краснолиманського міського відділу міліції, а з часом очолив слідчий відділ підрозділу.

Т.в.о начальника Нікольського відділення поліції призначено Ігоря Кузнєцова, який до цього обіймав посаду старшого оперуповноваженого відділу кримінальної поліції у Покровську.

Т.в.о. начальника поліції Волновахи Анатолій Копачевський привітав підполковника поліції та поставив завдання організувати чітку роботу підрозділу, готового миттєво реагувати на будь-які зміни в оперативній обстановці.

Відділ комунікації поліції Донецькій області

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *