Сб. Січ 28th, 2023

У Волноваському районі триває незавершене будівництво міні-футбольного поля. Керівником проєктної організації представлено до уваги присутніх презентацію багатофункціонального спортивного майданчика. Про це йдеться на сайті Волноваської РДА.

У межах проєкту передбачено будівництво волейбольної та баскетбольної площадок з поліурітановим покриттям, для занять з легкої атлетики передбачено бігову доріжку. План будівництва спортивного об’єкту наразі відпрацьовується.

В обговоренні цього проєкту взяли участь голова Волноваської райдержадміністрації Олександр Капітоненко, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко, голова Волноваської районної ради Валерій Лубінець, начальник управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля, головний архітектор райдержадміністрації Марина Самсоненко, директор Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Олена Мотіна, начальник відділу капітального будівництва Володимир Левітов та керівник проєктної організації Михайло Анікєєв.

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *